Jobbet.se Huvudkontor

 
Alla kontor | Huvudkontoret | Uppsala | Stockholm | Växjö
Göteborg | Sundsvall | Hudiksvall | Söderhamn | Malmö



Huvudkontoret
Har du frågor, kommentarer eller synpunkter? Kontakta oss på:

Adress:
Fyristorg 6,
753 10 Uppsala

Kundsupport
Telefon Vxl: 018 - 100 112
E-post: kundtjanst@jobbet.se



Visa större karta
  

Medarbetare

VD
Sofie Skaränger

Telefon: 018-470 71 07
E-post: sofie.skaranger@jobbet.se
Rekryteringschef
Anna-Karin Moazzami

Telefon: 018-470 71 10
E-post: anna-karin.moazzami@jobbet.se


Rekryterare
Lisa Ekengren

Telefon: 018-470 71 08
E-post: lisa.ekengren@jobbet.se
Rekryterare
Sara Björkman

Telefon: 018-470 71 05
E-post: sara.bjorkman@jobbet.se


Försäljning/rekrytering
Anna Nord

Telefon: 018-470 71 12
E-post: anna.nord@jobbet.se
Försäljning
Saga Tenho

Telefon: 018-470 71 04
E-post: saga.tenho@jobbet.se


Omställning/rekrytering
Inger Grotteblad

Telefon:
018-470 71 15
E-post: inger.grotteblad@jobbet.se
Kundsupport/växel
Emelie Blom

Telefon:
018-470 71 02
E-post: emelie.blom@jobbet.se
 
   

 



Dela

Annonser